منو
  دسته بندی

سوالات متداول

سوال 1):  نحوه استفاده از مراکز طرف قرارداد کارینو به چه صورت می باشد؟
عزیزانی که کارت عضویت طلایی شبکه کارینو را دارا می باشند و یا بلیطهای تخفیف دار شبکه کارینو را داشته باشند در مرحله اول میبایست با مراجعه به سایت اینترنتی و یا تماس با تلفن گویای شبکه کارینو و یا عضویت در کانال تلگرام کارینو از لیست مراکز تخفیف دار طرف قراداد کارینو مطلع شوند وپس از انتخاب مجموعه مورد نظر، با آن مرکز تماس گرفته، اطلاعات و شرایط استفاده با کارت یا یلیط های کارینو را جویا شده و سپس از مرکز مورد نظر استفاده نمایند.
سایت اینترنتی:  www.shabakekarino.com           تلفن 24 ساعته گویا:  22853232                   کانال تلگرام: telegram.me/karinoshabakeh


سوال 2): کارت طلایی کارینو چیست؟
کارت طلایی شبکه کارینو ویژه مشتریان شبکه کارینو میباشد که میخواهد به دفعات از خدمات شبکه کارینو بدون محدودیت استفاده نمایند. صدور کارت طلایی برای همه افراد آزاد میباشد. افراد با عضویت و دریافت کارت طلایی کارینو به باشگاه بزرگ مشتریان ویژه شبکه کارینو خواهند پیوست  و پس از صدور ودریافت کارت میتوانند به دفعات و بدون محدودیت از خدمات شبکه کارینو به همراه 4 نفر با تخفیفات ویژه استفاده نمایند،علاوه بر عموم افراد کلیه سازمان ها، ارگانها وشرکت های خصوصی و دولتی میتوانند کارت طلایی کارینو را با تخفیف ویژه برای پرسنل خود دریافت نمایند.
لینک ثبت نام اینترنتی برای عموم افراد
لینک درخواست کارت طلائی کارینو بصورت گروهی و سازمانی

 

 سوال 3): نحوه دریافت کارت طلائی کارینو چگونه است؟

برای صدور کارت طلایی شبکه کارینو یک قطعه عکس 4*3 ، کپی کارت ملی یا شناسنامه و مبلغ  صد هزار تومان هزینه صدور کارت طلایی لازم میباشد.
*محدودیتی در تعداد دفعات استفاده از کارت طلایی کارینو وجود ندارد.


سوال 4): بلیط های تخفیف دار کارینو چیست؟
بلیط های تخفیف دار شبکه کارینو مخصوص ادارات،سازمان ها،موسسات،شرکت ها،انجمن ها و... اعم از خصوصی و دولتی میباشد که با درخواست کتبی از طرف بخش مدیریت، رفاه یا روابط عمومی بصورت رایگان در اختیار ایشان  قرار میگیرد تا بین پرسنل توزیع گردد.
*بلیط های تخفیف دار فاقد تاریخ اعتبار بوده، یک بار مصرف میباشد و به انتخاب دارنده بلیط میتواند از مراکز معرفی شده در سایت و یا تلفن گویا استفاده نمایند.
تلفن های  درخواست و دریافت رایگان بلیطهای تخفیف دار کارینو: 22866249   -  22866279


سوال 5): نحوه همکاری مراکز تخفیف دار با شبکه کارینو چگونه است؟
کلیه مراکز تفریحی،رفاهی،ورزشی،پزشکی،آزمایشگاهی،فروشگاهی،آموزشی،خدماتی و ...که تمایل به همکاری و قراداد با شبکه کارینو را دارند میتوانند با عقد قراداد خدمات و محصولات خود را با تخفیف به اعضای شبکه کارینو طبق شرایط زیر ارائه دهند.
1-    شرط همکاری با شبکه کارینو ارائه بالاترین درصد تخفیف به اعضا شبکه کارینو (دارندگان کارت عضویت طلایی یا بلیط های تخفیف دار شبکه کارینو) میباشد
2-    هیچگونه وجهی میان ارائه دهنده خدمات و شبکه کارینو مبادله نمی گردد.
3-    ارائه دهنده خدمات مابقی مبلغ را پس از کسر تخفیف مورد توافق از مراجعه کننده بصورت نقدی دریافت می کند.
4-    در ازای تخفیف مراکز به اعضای شبکه کارینو،تبلیغات مرکز مربوطه به رایگان داخل سایت، تلفن گویا ودیگر منابع اطلاع رسانی  شبکه کارینو قرار میگیرد.
برای اطلاعات بیشترو عقد قرارداد با ما تماس بگیرید. 
22866249-22866279


سوال 6): آیا قرادادهای شبکه کارینو با مجموعه ها دائمی است؟ یا موقت؟
مدت قرارداد با مجموعه های شبکه کارینو نامحدود است و تا زمانی که مشکلی در پذیرش مجموعه و یا تغییر مدیریت ویا پیمانکار در مراکز طرف قرارداد اتفاق نیفتد، همکاری ادامه داشته واعضاء کارینو می توانند از آن خدمات طبق شرایط توافق شده استفاده نمایند.


سوال 7): درصورت بروز مشکل با مجموعه های شبکه کارینو چه کار باید انجام دهیم؟
اعضاء شبکه کارینو (دارندگان کارت طلایی یا بن های تخفیف دار شبکه کارینو) قبل از مراجعه به مجموعه های کارینو ابتدا باید از طریق سایت و یا تلفن گویا شبکه کارینو از مراکز بروز کارینو اطلاع یابند. بعد از انتخاب با شماره های تماس مجموعه مورد نظر تماس گرفته و اطلاعات مجموعه ،درصد تخفیف کارینو،سانس هاو... را جویا شوند و سپس به آن مجموعه مراجعه و از امکانات آن  استفاده نمایند. در صورت رعایت نکات گفته شده بالا و مراجعه به مجموعه و بروز مشکل،  اعضای کارینو میتوانند با شماره های مدیران کارینو تماس گرفته،  مشکل را مطرح نمایند تا در کوتاه ترین زمان بر طرف گردد. 
دفترمرکزی کارینو:   22866249   -   22866279
مدیرروابط عمومی : مهدی صالح هرندی  09122407249

معاونت مالی ،اداری و امور مجموعه های طرف قرار داد : رامین صالح هرندی  09392407249

 

سوال 8): تا به حال چه سازمان ها ،ارگان ها، وادارات و شرکت هایی از خدمات شبکه کارینو و بلیط های تخفیف دار استفاده کرده اند؟

تا الان اکثر سازمان ها،ارگان ها،ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی تهران از خدمات شبکه کارینو و بلیط های تخفیف دار شبکه کارینو استفاده کرده اند. 

برخی مراکز: دانشگاه ها ،ایران خوردو، سایپا، اداره پست، راه آهن، سازمانهای بازنشستگی کشوری ولشگری، قوه قضائیه، ریاست جمهوری، بانکها ،وزارت علوم، شرکت نفت، بسیج اصناف، شرکت گاز، هواپیمایی ماهان، آموزش و پرورش، شهرداری، بیمارستانها ،سازمان تبلیغات اسلامی، تاکسیرانی، مترو، وزارت بهداشت، انجمن های خیریه، سازمان فرودگاههای کشور، وزارت مسکن و شهرسازی، وزارت بازگانی، وزارت کار و..

 

سوال 9): نحوه قرار گرفتن اولویت مجموعه ها در سایت و تبلیغات ویژه در سایت چگونه است؟ 
قرار گرفتن در بنرهای ویژه سایت شبکه کارینو، پشت بلیط های تخفیف دار کارینو و یا دیگر خدمات اطلاع رسانی ، شرایط ویژه ای دارد که مدیران مجموعه ها در صورت درخواست میتوانند با شماره های دفتر مرکزی تماس گرفته و از شرایط اطلاع پیدا کنند.